Spotkanie z mieszkańcami w Malborku

Po brzegi wypełniła się sala konferencyjna podczas spotkania Posła na Sejm RP Kazimierza Smolińskiego z Mieszkańcami Malborka i okolicznych gmin.

Parlamentarzysta omówił najważniejsze projekty realizowane przez Rząd Premiera Mateusza Morawieckiego, wprowadzenie obietnic wyborczych Prawa i Sprawiedliwości, inwestycje na Pomorzu oraz odpowiadał na pytania Zainteresowanych.

Wśród najważniejszych spraw wymienił m.in. Narodowy Program Mieszkaniowy. Mieszkania plus powstaną w różnych miastach w Polsce. Pierwsze na Pomorzu będą już w lipcu w Gdyni, gdzie kilka dni temu powieszono wiechę na budynku.

Równie ważny jest program Rodzina 500 plus, wzmacnianie obronności kraju, czy ratowanie spółek skarbu państwa.

Kazimierz Smoliński wymienił również najważniejsze inwestycje na Pomorzu. Podkreślił, że ten region pod względem inwestycji na tle całego kraju wygląda dobrze, ale Rząd będzie dalej je zmieniał. Chodzi m.in. o modernizację linii kolejowej Malbork – Grudziądz, przebudowę drogi krajowej nr 22, czy drogę S7 w stronę Warszawy.

Samych Mieszkańców interesowały m.in. plany inwestycyjne. Jednocześnie w tym zakresie prosili o podjęcie przez Posła interwencji u władz lokalnych.

Jak zaznaczył Poseł, Prawo i Sprawiedliwość spełnia obietnice wyborcze, co doceniają Wyborcy, dlatego PiS tak wyraźnie prowadzi w sondażach.

Kontakt ze mną:

Theme Settings